912
calendar Zadzwoń
do nas
calendar Masz pytania?
Napisz do nas
shape

Opinie

Poznaj opinie naszych pacjentów i dowiedz się, dlaczego cieszymy się ich zaufaniem! To właśnie ich słowa najlepiej oddają jakość naszych usług, profesjonalizm zespołu oraz przyjazną atmosferę, która sprawia, że wizyty w naszym gabinecie są komfortowe i bezstresowe. Sprawdź, co mówią o swoich doświadczeniach i przekonaj się, że wybór naszego gabinetu to gwarancja satysfakcji i troski o Twoje zdrowie.

Poznaj również wszystkie nasze opinie na Pozytywna Ocena Google 4.9 Pozytywna Ocena Google

Suuuuper! Najlepszy gabinet, w jakiej byłam! Pani Małgorzata to wyjątkowa dentystka – zawsze uśmiechnięta, pełna empatii i profesjonalizmu. Ma fantastyczne podejście do pacjenta, nawet takie co się stresuje na sam dźwięk wiertła. Ma ogromną wiedzę i precyzję, dzięki czemu można jej w pełni zaufać. Atmosfera w gabinecie jest niezwykle przyjazna – asystentka zawsze pomocna i życzliwa, trochę też pożartuje żeby rozluźnić atmosferę, a obsługa na recepcji miła i profesjonalna. Każda wizyta to czysta (dosłownie) przyjemność, i jak tu nie lubić dentysty? Polecam w 120%

Magda Porazińska

Całe życie a trochę lat już mam, bałem się chodzić do dentysty – od trzech lat odkąd trafiłem do gabinetu Stomatologia Radecka wszystko się zmieniło :) Najważniejsze: super podejście do pacjenta , konkretna diagnostyka, profesjonalna obsługa i mega przemiły Cały Zespół.
W moim przypadku Pani Małgosia niczym Czarodziejka dokonała magii – cudu! od ponad roku nie muszę już zakrywać zębów wręcz przeciwnie pokazuje je wszystkim ! ciesząc się cudownym białym uśmiechem.

Artur W

Fantastyczna klinika i wspaniały zespół! Już od wejścia czuć profesjonalizm i życzliwość – recepcja zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, a podejście do pacjenta jest na najwyższym poziomie. Pani doktor Radecka ma niesamowite podejście do dzieci – moje dziecko czuje się tu swobodnie i chętnie wraca. Cały zespół jest zaangażowany, kompetentny i pełen empatii. Zdecydowanie polecam! 😊

Mirek Moskalik

Profesjonalizm, rzetelność i dokładne informacje o leczeniu. Najwyższa jakość. Co ważne, pracuje tam kilka osób, a w nagłych przypadkach można liczyć na szybki ratunek. Polecam także pod kątem świetnego podejścia do dzieci :)

Iwona Kozłowska

Najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłem. Wysoki standard, profesjonalizm i miła obsługa pozwalają łatwo przejść przez każdy zabieg😊 Gorąco polecam!

Sylwin Tomaszewski

Korzystamy całą rodziną z usług tej kliniki (także ortodoncja dla dzieci) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne leczenie i sprzęt, super podejście do pacjenta w każdym wieku, lekarze przesympatyczni i skuteczni, do tego bardzo miła obsługa w recepcji. Polecam!

Klaudyna Polanowska Skrzypek

Profesjonalne podejście, profesjonalny zespół wszystko na jak najwyższym poziomie usług, trudno coś dodać na pewno znalazłem to czego nie którzy boją się od dzieciństwa czyli stomatologa z SERCEM do pracy. Polecam usługi i do zobaczenia.

Roman Jaworski

Świetny lekarz. Z podejściem do pacjenta. Wszystko jasno tłumaczy, z dużym spokojem. Zresztą cały personel miły. Chodzimy ja i moje dzieci do stomatologa i ortodonty. Bardzo dobre podejście do dzieci. Widzimy efekty noszenia aparatu.

Marcin Graczykowski

Bardzo polecam Panią stomatolog zarówno do leczenia zwykłych ubytków jak i skomplikowanego leczenia kanałowego. W gabinecie zakładałam również implant 3 lata temu i jestem bardzo zadowolona.

Aleksandra Dobek

Cudowny gabinet i rewelacyjny personel w nim pracujący. Od samego wejścia czuć pozytywną atmosferę . Pani Doktor posiada ogromną wiedzę , ma super podejście do dzieci , zawsze stara się szukać najlepszego rozwiązania dla każdego przypadku . Chodzimy całą rodziną w tym 3 i 8 latka. Polecam !!!

Anna Panowicz

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów, które wykonywałam w gabinecie Doktor Radeckiej. Zarówno z zakresu medycyny estetycznej (botox), chirurgii, czy też zabiegów higienizacji i wybielania zębów. Każdy z zabiegów dał rewelacyjny efekt (zwłaszcza ostatnio wykonane wybielanie u przemiłej higienistki :) ). Można w tym miejscu liczyć na profesjonalną opiekę oraz ciepłą atmosferę.

Aleksandra Grala

Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.Od paru lat korzystam z usług gabinetu jestem bardzo zadowolona. Zawsze udaje nam się kompromisowo i pozytywnie dopinać każdą usługę wykonaną w gabinecie stomatologia Radecka.😇❤

Danuta Grześkowiak